top of page
Borowski salon.jpg

Sesje zdjeciowe

Profesjonalne sesje zdjęciowe we wnętrzach prywatnych oraz w obiektach komercyjnych- proponujemy przy współpracy z architektami/projektantami wnętrz- są to zdjęcia reklamowe, przedstawiające zaprojektowane wnętrze. Czas oczekiwania na zdjęcia od 3-10 dni roboczych w zależności od ilości ujęć, możliwa usługa express- każda ilość zdjęć gotowa w 24 h- dopłata do każdej  1 sztuki zdjęcia 12 zł

 

CENNIK (ceny netto zawsze jest około 40-50% więcej zdjęć do wyboru)
około 10 szt. / 35 zł zdjęcie = 350 zł
około 15 szt. / 30 zł zdjęcie = 450 zł
około 25 szt. / 25 zł zdjęcie = 625 zł   

Cennik dla pozostałych sesji (np. zdjęcia biur, zdjęcia restauracji, zdjęcia sklepów, zdjęcia hoteli ) ustalam indywidualnie w zależności od oczekiwanej liczby zdjęć i czasu potrzebnego na zrealizowanie zlecenia.

Nagrania video

Nagrania video pokazujące zaprojektowane wnętrze. Oprócz wysokiej jakości zdjęć wnętrz, oferujemy także wideo prezentacje, często są one uzupełnieniem fotografii poszczególnych pomieszczeń, pozwalają w łatwiejszy sposób osobie zainteresowanej daną przestrzenią zrozumieć całościowy układ pomieszczeń. Ceny ustalane są indywidualnie, w zależności od skomplikowania projektu i czasu trwania nagrania.

Nagranie video sprzedażowe


Nagrania video sprzedażowe produkt/usługa to idealna opcja dla tych którzy potrzebują wprowadzić na rynek nowy produkt bądź usługę, jest to krótkie nagranie pokazujące najważniejsze aspekty danego produktu/usługi.  Ceny ustalane są indywidualnie, w zależności od skomplikowania projektu i czasu trwania nagrania.

bottom of page